Tarihçe

Kadife Kumaş sektöründe üretim faaliyetinde bulunan Kadim Kadife Tekstil San. & Tic. Ltd. Şti. 2010 yılında 150 m2 alanda faaliyet göstermeye başlamış daha sonra 2500 m2 alanda faaliyetlerine devam etmiştir.

İşletmemiz inovasyonu benimseyen yapısıyla yıllık 650.000 metrelere varan Kadife ve Jakarlı  kumaş ağırlıklı birçok Special ürün üretimi yapmıştır.

Kadim Kadife daha fazla istihdamı vatana hizmet ilkesi edinmiş, personel devir hızını minimumda tutmayı hedefleyen bir şirkettir.

2010’dan bu yana yenilikçi ve girişimci yapısı ile kaliteden ödün vermeden aylık kapasitesini her geçen gün büyüterek esnek yapısı ile müşteri odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Temiz geçmişinin geleceğine ışık tutacağına inanarak sektörün üst seviyelerine emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Vizyon

Kaliteyi, bir yaşam biçimi olarak benimseyen ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamız;

Müşteri memnuniyetini, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü yenilikçi ürün ve hizmeti sunmayı, müşterilerimizin beklentilerini doğru şekilde ve zamanda şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, tüm ürün ve hizmet beklentilerini sektör standartlarının üstünde karşılamayı, sürekli gelişmeyi, kaliteyi ve ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı amaçlamaktadır.

Misyon

Müşterilerimizin beklentilerini; tecrübeli kadromuz, istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer oluşturmayı esas alan kurumsal yapımız, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve personel yanlısı büyüme ile en iyi şekilde değerleri yönetmek.

 

Değerlerimiz

Dürüstlük

Müşterilerinin her zaman önemli olduğu bilinci ile şirket ve müşteri dengesini koruyarak müşterilerin beklentilerini belirlemek; uygun hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

 

Güven

İş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştirmek.

 

Dayanışma

Planlı ve disiplinli çalışma yaklaşımı ile tüm engelleri aşarak istenen sonuca zamanında ulaşmak.

 

Süreklilik

Mesleki ve bireysel gelişimini şirketine fayda sağlayacak şekilde planlamak ve yönlendirmek.

 

Bağımlılık

Deneyimlerini paylaşarak ve sorumluluklarını yerine getirerek işbirliği içinde ortak hedeflere ulaşılmasında aktif rol almak.